Skip links

Life trekking

Staňte se profesionálem na svůj život.

Trekking znamená dlouhou pouť. Life trekking nás učí pochopit a smysluplně žít nejdelší pouť, kterou je celý náš život.

CHCETE MÍT V HLAVĚ JASNO A ZAŽÍT ÚŽASNOU JISTOTU A KLID I V TĚCH NEJNÁROČNĚJŠÍCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH?

Life Trekking vám pomůže se na chvíli zastavit a pak se rozběhnout znovu a mnohem lépe.

Absolvováním kurzu pochopíte, že jste strůjcem svého života a stanete se magnetem šťastných náhod.

Co všechno vám kurz Life Trekking přinese

srovnáte si své myšlenky a záměry do jasných postojů

zbavíte se svého
strachu a obav

posílíte svou sebejistotu při naplňování cílů

naučíte se zapojit do rozhodování srdce a víru ve vlastní intuici

získáte větší chuť do práce a pocit smysluplnosti a naplnění

najdete vnitřní klid, nadhled a pevnost v důležitých situacích

Kurz Life Trekking je rozdělen do tří částí

1. Část

VĚDOMÍ a minulost jako zdroj zkušeností

Uvědomění si nastavených stereotypů, zvyků a zlozvyků, myšlenek, rozvzpomenutí si na to, kdo jsem Já (ID), mé touhy, sny, jakým způsobem mě norma/systém ovlivnily, zpracování zkušeností, uzavření nepotřebného, propojení se se smysluplným v nás…

2. Část

VĚDOMÍ a přítomná realizace

Růst a rozvoj svého opravdového v nás, rozvoj vnitřního potenciálu, navyšování své kapacity, posilování koncentrace a soustředěnosti, aktivní vědomá práce s myslí, utužování čistého sebevědomí…

3. Část

VĚDOMÍ a budoucí no limit steps

Tvorba „Dělej, co tě baví, je nejvyšší zákon.“, prohlubování a posilování arttantra pohonu v nás, realizace konkrétních kroků budoucnosti, spirálovitý růst vzhůru, být ve správný čas na správném místě se správnými lidmi…

Kurz trvá 3 – 4 měsíce. Délku a intenzitu nastavíme podle vašich aktuálních potřeb.

Kurz zahrnuje 6 individuálních workshopů a pracovní manuály, které vám budou sloužit jako průvodce jednotlivými částmi. Manuály obsahují klíčová cvičení a techniky k vašemu osobnímu růstu, zároveň jsou záznamem celé cesty, kterou společně projdeme.

další kroky

Závěrečná konzultace je retrospektivním ohlédnutím za celým kurzem, naplněnými cíli a realizovanými změnami ve vašem životě. Pomohu vám nastavit podpůrné kroky na vaší cestě po absolvování kurzu.

Cena skupinového kurzu Life Trekking

17.500 Kč

V případě, že v průběhu prvního workshopu zjistíte, že samotný kurz, popřípadě jeho
forma Vám nevyhovuje, vrátím Vám plnou částku za kurz zpět.

FAQ – Nejčastější dotazy

Life Trekking je takovým nakopnutím a posunutím osobního a profesního života.

Vede k porozumění svého života, přenastavuje návyky, zbavuje zlozvyků, které nás v životě brzdí. Podporuje k uvědomění si své individuality, rozvinutí potenciálu a tvorbě svého života.

Life Trekking je rozdělen do šesti na sebe navazujících částí. Každá část obsahuje část teoretickou a praktickou. Důraz je kladen na praktická cvičení. Celý koncept je sestaven tak, aby pracoval s celou vaší osobností, tělem, myslí, pocity a emocemi. Vede vás k tomu být profesionálem na svůj život.

Dnešní doba nás všechny posunula do online světa a platí to v plné míře i pro Life Trekking. Komunikace v rámci kurzu probíhá dle vašich preferencí osobně, nebo online na dálku pomocí aplikace Skype nebo Zoom.

Všechno chce svůj čas a 3 – 4 měsíce jsou dle mé zkušenosti optimální délka trvání procesu změny.

Pokud začnete pravidelně cvičit, tak budete také přemýšlet, jestli vám pravidelný pohyb pomůže? Nebo pokud začnete pravidelně zdravě jíst? Budete pochybovat o dlouhodobých přínosech? Ne. Je logické, že pokud budete pravidelně cvičit a jíst zdravě, tak na sobě za pár týdnů výsledky uvidíte…a co je nejlepší – všimne si jich také vaše okolí.

Ano. Na závěr vám vystavím certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Udělejte první krok, následně vás kontaktuji a domluvíme se. Je možnost zaplatit vše najednou nebo v několika splátkách. Vše je o domluvě.

Ano. V případě, že v průběhu prvního workshopu zjistíte, že samotný kurz, popřípadě jeho forma Vám nevyhovuje, vrátím Vám plnou částku za kurz zpět.