Skip links

Jsem Edita

Certifikovaná koučka, životní motivátorka, supervizorka.

Pozitivní, vytrvalá v hledání, s respektem ke každému z mých klientů.

Vystudovala jsem pedagogiku a psychologii a nastoupila učitelskou kariéru. Vždycky jsem však snila o tom mít svobodné povolání, být sama svou paní, odpovědná sama za sebe, rozhodovat o svém čase… Po několika letech jsem se odhodlala opustit školní katedru a začala jsem svůj sen uskutečňovat. Vydala jsem se do světa, pobyla nějaký čas v Kanadě, úspěšně obchodovala v zahraničí, jako manažerka se starala o několik poboček na různých kontinentech, následně školila a koučovala obchodníky a manažery …

Najednou jsem měla vzrůstající kariéru, úspěch, naplánovaný pracovní program na půl roku dopředu. Zažívala jsem silný pocit uspokojení z realizovaných pracovních příležitostí a zároveň cítila stále se prohlubující vnitřní prázdnotou. Na mysl mi stále přicházela jedna a tatáž otázka: „Jsi skutečně šťastná, Edito?“

Můj život změnilo setkání s koučkou, která mě provedla poznáním sebe sama, mých talentů i stinných stránek, ukazovala mi jak měnit vyšlapané cesty a nacházet nové, pracovat s vlastními emocemi, důvěřovat své intuici, nastavovat si cíle a realizovat je… Podnikla jsem pouť do Tibetu a začala jsem pravidelně jezdit do Asie na pobyty, které mi pomáhají studovat staré duchovní nauky, pracovat s energiemi, odkrývat tajemství tantry našeho života.

Naučila jsem se, že záleží jen na nás, jak náš život budeme žít. Že strach nás oslabuje a čím déle trvá, tím horší jsou následky.

Že pády na úplné dno nám dávají příležitost se zastavit a uvědomit si, že je čas žít jinak. Že vše se děje z nějakého důvodu. Že když jedno končí, něco nového začíná. Že dokážeme být štědří k druhým více než k sobě. Že říct si o pomoc a podporu není známka slabosti.

Že co si vysníme, to můžeme realizovat.

ŽE SE STEJNĚ NADŘEME NA MALÝCH CÍLECH JAKO NA TĚCH VELKÝCH. TAK PROČ SE TEDY VĚNOVAT TĚM MALÝM???

Mám ráda život, s radostí nevidím na jeho konec, často a s chutí se směji, intenzivně pracuji, neustále se učím novému, zachovávám respekt a úctu k sobě i okolí. Miluji spánek, dokážu být dramatická, ráda jezdím rychle autem, brečím snad u každého filmu a jsem i jinak nedokonalá.

Fascinuje mě propojovat západní styl žití v naší mysli s východní láskou a moudrostí v našem srdci. Jdu po cestě, po které jsem si vždy podvědomě přála jít obohacující můj život, a jsem připravena vás  přivést k vašemu naplněnému, bohatému a úspěšnému životu, který si zasloužíte.